"; ?>

paydayloans

Archiwum 2010 - aktualności Rady Sekcji Żeglarskiej

Aktualności

Archiwum aktualności - Rok 2009

Archiwum aktualności - Rok 2008

Rok 2010

2010-12-01

  • Na Wydziale OiO odbyło się coroczne spotkanie z władzami Uczelni. Rektor PG był bardzo zainteresowany wszystkimi aspektami dotyczącymi działań naszej Sekcji. Tradycyjnie obecnym Rektorom wręczone zostały sekcyjne koszulki :)

* * *

2010-05-27

  • Odbyło się spotkanie instruktorów chętnych do pracy w trakcie obozów żeglarskich w Iławie. W związku ze słabym stanem naboru przedyskutowane zostały propozycje zwiększenia aktywności akcji propagandowo-marketingowych.

* * *

2010-05-10

  • W weekend przeprowadziliśmy akcję plakatowania na Uczelni. Plakaty projektu Maćka po groźbach Agaty i staraniach Kuby zostały wydrukowane i rozwieszone przez Agatę i Pawła :) Oczywiście to dopiero pierwsza akcja plakatowania przed kursami - czekają nas niebawem kolejne.
  • Jeszcze dwa słowa o samych plakatach… Zrobiliśmy plakaty uniwersalne tzn. takie, które będą nam mogły służyć także w kolejnym sezonie (jest miejsce na ręczne dopisanie szczegółów na temat kursu np. daty, ceny itp.). Dzięki większemu nakładowi byliśmy w stanie wynegocjować atrakcyjniejsze ceny w drukarni :)

* * *

2010-05-07

  • Weekend majowy spędziliśmy w Iławie przygotowując się do sezonu. Zwodowaliśmy jachty Micro Polo, zrobiliśmy wiosenne porządki w ośrodku… no i oczywiście popływaliśmy!
  • Tradycyjnie były problemy z opuszczaniem miecza w jednym z Micro Polo. Ostatecznie (po powtórnym slipowaniu i wodowaniu) problem rozwiązaliśmy. Przy okazji zrobiliśmy sporo fotek dokumentujących przyczyny problemu :)
  • W ośrodku dokonaliśmy paru drobnych napraw, głownie w kontenerach sanitarnych. Uzupełniliśmy także nieco wyposażenie naszego zaplecza kuchennego.

* * *

Newsletter “Na Horyzoncie”