"; ?>

paydayloans

ContrastCafe

[Strona główna] >> [4FUN] >> [ContrastCafe]

Szanty grane są w różnych miejscach w Trójmieście. Nam, ze względu na klimat oraz całkiem ciekawy repertuar, do gustu przypadła pewna lokalizacja w Gdyni - jest nią ContrastCafe, potocznie zwane Contrastem. Contrast znajduje się przy bulwarze i plaży, nieopodal jest gdyński basen jachtowy. W sezonie można tam spotkać żeglarzy wybierających się na rejsy jak i tych, którzy właśnie wrócili z morza. Contrast ma swoją stronę internetową, na której zawsze można znaleźć aktualny repertuar. O tym, jak dotrzeć do Contrastu poniżej (wraz z mapkami) wyjaśnia Młody:

Jak trafić do Contrastu? (by Młody)

Najlepiej pojechać SKM do Gdyni Głównej, stamtąd pod teatr muzyczny, i na plażę. poniżej załączam mapki i opis trasy (opis by młody):

contrast mapa1

Zaczynamy od mapki powyżej:
rozpoczynamy z punktu oznaczonego jako 1 - to jest Dworzec skm w Gdyni… schodzimy z niego wyjściem od strony gdańska - po schodach, a nie po takiej rampie zjazdowej. wychodzimy z budynku, mamy przed sobą przejście dla pieszych. Korzystamy z niego, przechodzimy na druga stronę, udajemy się w prawo tak żeby oddalić się od SKM’ki. wchodzimy na ulicę 10 lutego i idziemy nią prosto. polecam przejść na jej drugą stronę… na tej ulicy jest milion banków. przechodzimy przez dwupasmową drogę (Władysława VI) i idziemy cały czas prosto, mijając Batorego - taki dom Handlowy (oznaczony jako 2). idziemy dalej prosto, aż dojdziemy do ul. Świętojańskiej, przez nią przechodzimy i cały czas idziemy prosto. po prawej, numerem 3 mamy oznaczony Hotel Gdynia. idziemy prosto, aż do momentu gdzie po prawej stronie zacznie nam się taki park - to ta czerwona kropka. tutaj przerzucamy się na mapkę niżej:

contrast mapa 2

Na tej mapce zielonym zaznaczyłem trasę która szliście, dla orientacji powtórzę że 2 to Batory, 3 to hotel Gdynia. idziemy dalej czerwonym, przecinamy po przekątnej park, wychodzimy na parking, widzimy z niego plaże, jego też przecinamy po przekątnej. po drodze widać teatr muzyczny (nr 4). wchodzimy na bulwar. tutaj mamy dwa bary - jeden z nich, w rogu plaży, nie widoczny na tej mapce, to cafe DelMar - on jest zawsze cichy, drogi i go olewamy. drugi przy plaży, na przeciwko muzeum marynarki wojennej (jakieś działa, samoloty, śruby ze statków) to właśnie kontrast (nr 5). usłyszycie go. tam wchodzimy. i nie martwimy się że nie ma miejsca - to waśnie klimat kontrastu.

Posiadacze Euro26 cieszą się że je maja, maja piwko o 1zł taniej. jedyny minus, to to że czasami im przy barze odbija i piwko sprzedają ludziom po 21… trzeba odczekać na innego barmana i nie ma problema.