"; ?>

paydayloans

Jak zostać członkiem Sekcji?

[Strona główna] >> [Informacje] >> [Jak zostać członkiem Sekcji]

Trzy kroki do pełni szczęścia czyli “formalna” ścieżka zapisania się do Sekcji:

KROK 1. (NIEOBOWIĄZKOWY)

Przyjdź na trening LUB poza godzinami treningu porozmawiaj z Opiekunem naszej Sekcji (mgr. Jakb Pankowski).

KROK 2.

Nasza Sekcja jest członkiem AZS. Trzeba zatem wyrobić legitymację AZS (przeczytaj o zaletach legitki). Koszt: 50 lub 60PLN (w zależności od wybranej sumy ubezpieczenia). Wyrobić legitymację możesz w dwóch miejscach:

Ściągnij formularz deklaracji członkowskiej AZS (lub poproś o niego Panią Sekretarkę). Wypełnioną zieloną kartkę razem z kasą i 1 zdjęciem legitymacyjnym zostaw w sekretariacie.

KROK 3.

Pani Sekretarka udzieli Ci informacji gdzie i kiedy będzie można odebrać legitymację.

Jeżeli jesteś już członkiem Klubu Uczelnianego AZS PG

Jako, że masz już ważną legitymację KU AZS PG, nie będziesz musiał(/-a) ponosić żadnych opłat. Udaj się do sekretariatu KU AZS PG, który znajduje się na AOS-ie. Powiedz pani sekretarce, że jesteś już członkiem KU AZS PG i chcesz wstąpić do Sekcji Żeglarskiej. Wymaga to jedynie aktualizacji Twojego formularza członkowskiego.
W przypadku, gdy wnioskowałeś o legitymację KU AZS PG w Organizacji Środowiskowej, pani sekretarka na AOS-ie może nie posiadać Twojego formularza członkowskiego, ale powinna Cię poinstruować co zrobić (możliwe, że dostaniesz jedynie formularz członkowski w celu aktualizacji swoich danych).

Powodzenia! :-)

[PRZECZYTAJ] jakie korzyści daje członkostwo w Sekcji Żeglarskiej KU AZS PG (jest to odpowiedź na pytanie z naszego działu FAQ).