"; ?>

paydayloans

Czy jest możliwość, abym był informowany o aktualnościach/nowościach w Sekcji?

[<< Powrót do FAQ]

Polecanym przez nas sposobem na uzyskanie informacji o aktualnościach w Sekcji jest odwiedzanie co jakiś czas naszej strony :-) Staramy się, aby była jak najczęściej aktualizowana.

Jak pewnie zauważyłes(-aś), w panelu po prawej stronie jest możliwość rejestracji na naszej stronie internetowej. W procesie rejestracji musisz podać swój adres email. Pozostawione przez Ciebie dane posłużą nam do aktualizacji naszej listy mailowej.

Alternatywą dla tej listy mailingowej jest utworzona przez nas przy współpracy z AKM-em kolejna lista mailingowa, wykorzystująca światowy, ogólnodostępny serwis googlegroups. Opis tej grupy mailingowej znajdziesz [tutaj]. Na listę mailingową może wysłać posta każda osoba zapisana do tejże listy. Z naszych obserwacji wynika, że lista nie jest za często używana i służy (póki co) raczej do rozsyłania informacji o rejsach morskich.

Jeżeli poza standardowymi informacjami o organizowanych przez naszą Sekcję akcjach i kursach żeglarskich chcesz także wiedzieć czym w danym okresie zajmuje się Rada Sekcji i jakie prowadzi działania, zajrzyj na  stronę “Aktualności Rady Sekcji Żeglarskiej“.