"; ?>

paydayloans

Imprezy w Zejmanie

[Strona główna] >> [4FUN] >> [Zejman]

zejman

Klub Zejman znajduje się w północnej części Wyspy Spichrzówprzy przy ulicy Motławskiej - dokładnie naprzeciwko gdańskiej mariny. Lokal zajmuje wnętrza spichlerza ‘Steffen’, jednego z nielicznych ocalałych z pożogi 45′ roku. Trafić tu laikowi ciężko, ale odrobina trudu zostaje wynagrodzona z nawiązką przez klimat, którego nie ma żaden klub w Trójmieście. Tu można poczuć prawdziwą atmosferę żeglarstwa i morskiego Gdańska.

Wnętrze bogate w eksponaty marynistyczne gromadzone od lat, których pozazdrościło by niejedne muzeum. Wszystko to do zobaczenia przy kuflu piwa i klimatycznej muzyce, a dla chętnych morskie konkursy takie jak walka na bomie czy przeciąganie liny!

Klub jest otwarty tylko dla członków lub na zaproszenia, warto więc wybrać się gdy mamy taką możliwość.

Zejman na mapie

Zobacz na mapie (wikimapia), gdzie znajduje się Klub Zejman - [MAPA]

Widok z zewnątrz oraz w środku(kliknij obrazek, aby powiększyć)

Jak dotrzeć?

Przybywającym tu pierwszy raz może nie być łatwo trafić i mogą zwątpić czy aby na pewno jest tu cokolwiek :) Klub znajduje się na Wyspie Spichrzów, dochodzi się do niego nieoświetloną ulicą Chmielną i wchodzi się od strony Motławy (naprzeciw mariny) przez furtę w drewnianym parkanie. Mapki i zdjęcia powinny naświetlić sprawę. Samochodem można dojechać tu pod same wejście. Pieszo dotrzemy tu idąc z przystanku tramwajowego Chmielna, ulicą o tej samie nazwie. Alternatywą jest spacer spod Bramy Wyżynnej (koło popularnego ‘LOTu’) ulicą Długą na Wyspę Spichrzów.


(kliknij mapkę, aby powiększyć)

Minione wydarzenia w Zejmanie