"; ?>

paydayloans

Co to jest skrzynka kontaktowa?

[<< Powrót do FAQ]

Jeżeli chcesz przekazać nam jakieś dokumenty, a nie możesz zrobić tego drogą elektroniczną, należy skorzystać z naszej “SKRZYNKI KONTAKTOWEJ”.

Jest to miejsce na PG, dostępne prawie 24h na dobę.

Aby przekazać dokumenty do “Skrzynki Kontaktowej” należy udać się w Centrum Sportu Akademickiego (dawniej AOS - Akademicki Ośrodek Sportu) [mapa] (tam gdzie hala i basen PG), do portierni. Tam należy poprosić panią portierkę o teczkę Sekcji Żeglarskiej. W teczce należy umieścić dokumenty (np. potwierdzenie przelewu za kurs).

Następnie należy powiadomić nas mailem o skorzystaniu z naszej skrzynki kontaktowej (pgzagle@gmail.com), ponieważ nie zaglądamy do niej, jeżeli nie otrzymamy informacji, że coś zostało w “Skrzynce” umieszczone. W mailu proszę zawrzeć informację, którego kursu i turnusu pozostawione dokumenty dotyczą.

Po odebraniu materiałów ze “Skrzynki Kontaktowej” wyślemy Ci na Twój adres e-mail powiadomienie, że dokumenty do nas dotarły.

Od 2011 roku zawieszamy funkcjonowanie “Skrzynki Kontaktowej”. W razie potrzeby funkcjonalność ta zostanie ponownie uruchomiona - we wszystkich sprawach prosimy o kontakt mailowy.